Cheney Court

Unikátní zkušenost s výukou jazyku : rezidencní koncept

Cheney Court: rezidencní výukové stredisko, predstavuje nejvyšší standard v oblasti jazykových výukových programu pro profesionály. Tradicní rodinná atmosféra rozlehlého anglického venkovského sídla se snoubí s komfortem a vymoženostmi moderního výcvikového centra.

Cheney Court je vzdálený od lázenského mesta Bath asi 10 km . Bath najdeme na jihozápade Änglie, je to gregoriánské lázenské mesto. Po Londýne je druhým turisticky nejatraktivnejším místem.

V rámci rezidencního programu nabízíme :

 

- Residential Executive Programme – program Business Track

- Speciální semináre 

 

Fotografie z Cheney Court

Koncepce


V Cheney Court Linguarama nabízí stoprocentne anglické pracovní prostredí. Poloha rezidence uprostred více než 11 akru vlastních pozemku umožnuje využití mnoha možností aktivního odpocinku, a tak zarucuje úcastníkum kurzu, že dobu svého pobytu v Anglii využijí beze zbytku, nebot zde žijí a pracují v „anglictine“ doslova každou minutu.
Setkávají se zde lidé z obchodního prostredí a profesionálního sveta z nejruznejších firem a zemí, využívající unikátního spojení kulturní a obchodní praxe.
 

Výukový program
 

Výuka v Cheney Courtu probíhá individuálne, pricemž každý úcastník je vyucován malým a peclive sestaveným týmem ucitelu. Všechny programy jsou v prípravné fázi konzultovány se studentem, stanovují se konkrétní cíle, kterých by mel dosáhnout, a behem celého kurzu je jeho pokrok pozorne monitorován.
 

Cyklus konzultací, vyucovacího procesu a zpetné vazby, kombinovaný s vysokou kvalitou výuky, zabezpecují maximální efektivitu a úspešnost výukového programu.
 

Vše je podporeno nejmodernejším technickým vybavení v self-access centru, relevantními materialy na CD a internetu a e-learningovým programem .
 

Kurzy zacínají každé pondelí behem celého roku

Nabídka kurzů

Adresa: Linguarama Ltd,
Cheney Court,
Ditteridge,
Wiltshire SN13 8QF,
United Kingdom.
Telefon: +44 (0) 1225 74 35 57
Fax: no fax
Email: cheneycourt@linguarama.com